AGENT VANZARI/ SALES REPRESENTATIVE

SENIOR IT AUDITOR
19/11/2021
DEZVOLTATOR SOFTWARE (.NET, C#, VISUAL STUDIO)
19/11/2021
Show all

ACTIV RECRUITMENT GRUP

AGENTIE HEADHUNTING, EXECUTIVE SEARCH

AGENT VANZARI/ SALES REPRESENTATIVE- servicii de audit si consultanta in domeniul tehnologiei informatiei.

Candidatul ideal trebuie sa se incadreze in cerintele de mai jos:

  • Experienta in vanzari de minim 3 ani
  • Experienta in vanzarea de servicii din domeniul IT&C, contabilitate, financiar, piete de capital, este un plus
  • Studii superioare
  • Perseverenta
  • Bune abilitati de comunicare
  • Abilitati excelente de negociere
  • Bune abilitati de prezentare
  • Limba engleza la nivel avansat, scris si vorbit
  • Capabilitatea de a intelege informatiile si de a le transmite mai departe
  • Rabdare
  • Motivatie

Responsabilitati:

  • Cautare de noi clienti
  • Contact cu perspective relevante si relatii in curs de dezvoltare
  • Dezvoltarea unor baze de date de clienti potentiali calificati prin trimiteri, telefon, fata in fata etc
  • Participare la diverse evenimente de networking si sa promoveze compania si serviciile sale
  • Implicare in procesul de vanzari, inclusiv semnarea de contracte si alte formulare

  • Salariu fix ( 3000-5000 lei ) + componenta variabila, procent din vanzari
  • Te vei alatura unei echipe tinere de consultanti de succes care ofera un mediu interactiv de lucru
  • Vei avea posibilitatea de a lucra in mai multe industrii si cu diferite tipuri de clienti
  • Oferim un plan excelent de dezvoltare intr-o companie foarte dinamica si competitiva
  • Ne straduim sa devenim cea mai puternica companie de consultanta locala in urmatorii ani

Beneficii

  • Asigurare medicala;
  • Bonusuri Paste/Craciun
  • Abonament telefonie si infrastructura IT comuna companie
  • Laptop, telefon

To apply for this job email your details to oana.visan@activrecruitment.ro

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook