CONTABIL JUNIOR

DIRECTOR GENERAL (domeniul anvelope camion, agricole, industriale, turism)
01/08/2018
CONSILIER VANZARI- MAGAZIN BRANDURI DE LUX (fashion retail)
02/08/2018
Show all

ACTIV RECRUITMENT GRUP

AGENTIE RECRUTARE

Responsabilitati CONTABIL JUNIOR

  • Verificarea si inregistrarea documentelor financiar-contabile (facturi, deconturi de cheltuieli , extrase bancare, etc.) ; Emitere facturi
  • Intocmirea deconturilor de cheltuieli, a dispozitiilor de plata/ incasare si a altor documente financiar contabile primare;
  • Verificarea jurnalului de cumparari;
  • Oferirea suportului contabil operativ si a suportului administrativ

Cerinte CONTABIL JUNIOR / OPERATOR FACTURARE:

  • Absolvent studii superioare economice;
  • Experienta de minim 1 an intr-un departament contabil
  • Cunostinte bune de utilizare PC (Microsoft Office, aplicatii informatice specifice desfasurarii activitatii)
  • Dorinta de implicare in activitatea companiei si de dezvoltare profesionala

To apply for this job email your details to oana.visan@activrecruitment.ro

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook