FREELANCE RECRUITER – COLABORARE PE BAZA DE COMISION ( per proiect )

REPREZENTANT VANZARI – produse si echipamente destinate vopsitoriilor auto
06/03/2019
Show all

ACTIV RECRUITMENT GRUP

AGENTIE HEADHUNTING, EXECUTIVE SEARCH, SERVICII RECRUTARE

Responsabilitati FREELANCE RECRUITER:

– Implementarea proiectelor de recrutare aflate în derulare;

– Redactarea si postarea anunturilor de recrutare;

– Identificarea potentialilor candidati, contactarea acestora si sustinerea interviurilor de recrutare;

– Livrarea proiectelor la termenele agreate

CERINTE

– Experienta anterioara in recrutare demonstrata prin proiecte finalizate

– Disponibilitatea de a lucra pe proiecte in baza unui comision

– Cunostinte de limba engleza avansate

 Comision negociat per proiect conform contract.

DESCRIEREA FIRMEI www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane.

Contact: oana.visan@activrecruitment.ro

To apply for this job email your details to oana.visan@activrecruitment.ro

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook