FREELANCE RECRUITER – COLABORARE PE BAZA DE COMISION

Area Sales Manager ROMANIA- START-UP- HOME-BASED OFFICE- insulation and pre-insulated pipes
09/12/2017
ASP.NET DEVELOPER- financial
09/01/2018
Show all

ACTIV RECRUITMENT GRUP

AGENTIE HEADHUNTING

Cautam RECRUITER -colaborator pe baza de comision

Responsabilitati:

– Implementarea proiectelor de recrutare aflate în derulare;
– Redactarea si postarea anunturilor de recrutare;
– Identificarea potentialilor candidati, contactarea acestora si sustinerea interviurilor de recrutare;
– Livrarea proiectelor la termenele agreate

Cerinte

– Experienta anterioara in recrutare demonstrata prin proiecte finalizate
– Disponibilitatea de a lucra pe proiecte in baza unui comision
– Cunostinte de limba engleza avansate

Beneficii Oferite

Comision negociat per proiect conform contract.

To apply for this job email your details to oana.visan@activrecruitment.ro

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook