INGINER INSTALATII / TEHNICIAN FRIGOTEHNIST

ACCOUNT MANAGER IMBRACAMINTE IDENTITARA- COMPANIE PRODUCTIE PUBLICITARA
08/05/2017
Network Security Specialist
22/05/2017
Show all

ACTIV RECRUITMENT GRUP

AGENTIE HEADHUNTING, EXECUTIVE SEARCH

Responsabilitati INGINER INSTALATII / TEHNICIAN FRIGOTEHNIST :

Sa planifice/proiecteze sistemele de racire pentru spatiile destinate camerelor de servere in special
Sa coordoneze realizarea instalarii
Responsabil cu punerea in functie a sistemului
Responsabil cu mentenanta predictiva si corectiva a sistemului

Cerinte

Diploma de frigotehnist sau similar care sa-i permita lucrul cu aceste sisteme
Experienta pe un post similar – minim 3 ani
Disponibil pentru deplasari
Permis de conducere cat b
Engleza – nivel mediu/ avansat

Beneficii Oferite

Salariul se poate negocia in functie de nivelul de experienta

To apply for this job email your details to oana.visan@activrecruitment.ro

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook