Junior IT Auditor

Key Account Director- Strong Financial Services sales experience
20/10/2021
QA Tester
19/11/2021
Show all

ACTIV RECRUITMENT GRUP

AGENTIE HEADHUNTING, EXECUTIVE SEARCH

Denumirea postului: Junior IT Auditor

Candidatul ideal trebuie sa aiba:

  • Studii superioare profil IT in curs sau finalizate
  • Engleza nivel avansat

Responsabilitati principale:

  • Asistarea personalului senior in auditul sistemelor informatice, implicare in elaborarea rapoartelor de audit, mentinerea relatiilor cu clientii.
  • Efectuarea de audituri IT pentru clientii din diverse industrii, efectuarea unor analize de risc
  • Identificarea si raportarea deficientelor legate de controalele aferente mediului in care companiile isi desfasoara activitatea

Beneficii:

  • Asigurare medicala;
  • Bonusuri Paste/Craciun;
  • Abonament telefonie si infrastructura IT
  • Laptop, Telefon

Salariu fix oferit (net)

3000- 5000 LEI in functie de nivelul de experienta

To apply for this job email your details to oana.visan@activrecruitment.ro

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook