KEY ACCOUNT MANAGER- MATERIALE PROMOTIONALE

SENIOR SYSTEM ENGINEER- proven experience of Azure Cloud Platform (AWS is a plus)
02/07/2019
Show all

ACTIV RECRUITMENT GRUP

AGENTIE HEADHUNTING, EXECUTIVE SEARCH

Cerinte post KEY ACCOUNT MANAGER- MATERIALE PROMOTIONALE:

– Studii superioare

– Experienta anterioara de minimum 2 ani in vanzari Business-to-Business- IN DOMENIUL MATERIALELOR PROMOTIONALE / PRODUCTIEI PUBLICITARE

– Experienta in domeniul publicitar/materiale promotionale – conditie eliminatorie

– Persoana organizata, perseverenta, orientata catre client, capabila sa identifice rapid nevoile clientului

– Gandire analitica, orientare spre rezultate

– Cunostinte de limba engleza, nivel mediu

– Capacitate de a lucra in echipa

Responsabilitati KEY ACCOUNT MANAGER- MATERIALE PROMOTIONALE:

Dezvoltarea si urmarirea proiectelor alocate,

Gestionarea relatiei cu clientii, atingerea obiectivelor de vanzari si profitabilitate,

Generarea de noi lead-uri din relatia cu clientii existenti in portofoliu,

Activitati administrative specifice departamentului de vanzari,

Prospectarea in permanenta a pietei in vederea identificarii de noi clienti

Managementul intern al proiectelor alocate,

Responsabil de relatia cu celelalte departamente interne in toate etapele de dezvoltare a proiectelor

Salariu fix

Comision

Alte avantaje.

To apply for this job email your details to oana.visan@activrecruitment.ro

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook