MANAGER DE TRANSPORT- DAMBOVITA

CAR PAINTERS- NORWAY
03/04/2018
Truck mechanics- Norway
03/07/2018
Show all

ACTIV RECRUITMENT GRUP

AGENTIE HEADHUNTING

ACTIV RECRUITMENT GRUP recruteaza pentru unul din partenerii sai (companie de transport rutier international start-up)  o persoana calificata, cu un minim de 10 ani de experienta pe o functie de MANAGER TRANSPORT

Cerinte MANAGER DE TRANSPORT :

– Experienta pe un post similar minim 7 ani

– Certificatul eliberat de autoritatea rutiera romaneasca care atesta ca persoana este instruita profesional pentru aceasta pozitie în scopul obtinerii licentei comunitare.

-Cazier judiciar care demonstreaza ca persoana nu a fost niciodata condamnata pentru infractiuni grave

– Nivel avansat de Limba  Franceza

– Cunostinte aprofundate privind reglementarile de transport nationale si internationale

Responsabilitati :

Supravegherea si coordonarea  activitatii societatii  în dimensiunile sale tehnice, comerciale, sociale si financiare, în conformitate cu reglementarile privind transportul rutier al Uniunii Europene, cu normele de siguranta si cu respectarea obiectivului de  Calitate

Gestionarea unei flote de camioane (10)

Gestionarea conducatorilor auto în conformitate cu reglementarile actuale

Coordonarea operatiunilor de transport cu clientela internationala

Operatiuni de depozitare /reîncarcare

Dezvoltarea unei strategii de afaceri

Prospectarea noilor clienti

New Business

Salariul se negociaza in functie de nivelul de experienta si competenta.

To apply for this job email your details to oana.visan@activrecruitment.ro