OPERATOR INTERVIURI- domeniul Farmaceutic

BTL MANAGER –experienta de lucru cu parteneri din zona FMCG -BTL si digital marketing
06/09/2017
CLIENT SERVICE / NEW BUSINESS MANAGER – agentie full-service-BTL
18/09/2017
Show all

ACTIV RECRUITMENT GRUP

AGENTIE HEADHUNTING, RECRUTARE

Responsabilitati OPERATOR INTERVIURI:

  • Citirea cu atentie a materialelor de lucru înainte de contactarea telefonica a respondentilor si/sau înainte de deplasarea pe teren (daca este cazul);
  • Contactarea potentialilor respondenti si selectarea acestora potrivit criteriilor impuse de filtrele de eligibilitate;
  • Realizarea interviului propriu-zis;
  • Verificarea atenta a raspunsurilor;

CERINTE:

AVANTAJ: minim 6 luni experienta pe un post de agent CALL CENTER/ operator interviuri

  • Studii: minim bacalaureat;
  • Cunostinte de utilizare a PC-ului
  • Persoana onesta si respectuoasa ;
  • Capacitate dezvoltata de comunicare si interrelationare;
  • Voce placuta;
  • Persoana sociabila;
  • Capacitate de asimilare si integrare a informatiilor legate de studiul efectuat ;
  • Exprimare clara si cursiva ;
  • Rezistenta la stres si munca sustinuta;
  • Abilitatea de a lucra cu date si informatii confidentiale ;

Angajator: agentie market-research

Pachet salarial: salariu fix plus bonuri de masa

Program de lucru: L-V 09.00-17.30 cu o jumatate de ora pauza de masa

To apply for this job email your details to oana.visan@activrecruitment.ro

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook